top of page
Search
  • Writer's pictureAneta Holešová

Nové kurzy Pilates Clinic Method

Updated: Feb 2, 2019

Pripravili sme si pre vás nové kurzy Pilates Clinic Method. Prihlasiť sa na ne je možné od februára.


Chcete zlepšiť svoju životnú kondíciu, fyzickú zdatnosť, či mentálnu rovnováhu?

Nové kurzy Pilates Clinic Method sú práve pre Vás. Cvičenie bude prebiehať formou uzavretého kurzu s maximálnym počtom účastníkov 12.


Čo to vlastne Pilates Clinic Method je a aké sú účinky cvičenia?


Cvičebný systém Pilates Clinic Method, je jedna z ciest preventívneho cvičenia, ktorá slúži ako prevencia u bežnej populácie aj s drobnými zdravotnými problémami. Cvičením systému PCM je možné zabrániť rôznym lekárskym operatívnym, či fyzioterapeutickým zákrokom. Pilates Clinic Method vas naučí správnemu, zdravotne funkčnému pohybu nielen v priebehu cvičenia, ale aj počas vášho každodenného života. Po absolvovaní kurzu si začnete uvedomovať svoje telo, naučíte sa inak vstávať, chodiť, sedieť, pracovať a tým aj žiť.


Aký je rozdiel medzi cvičením Pilates a metódou Pilates Clinic Method?


Klasických 34 cvikov Pilates je v Pilates Clinic Method modifikovaných tak, aby boli šetrnejšie, dokonalejšie a predovšetkým menej rizikovejšie pre populáciu, než prvotné tanečné poňatie tejto metódy.


Podobne, ako pri iných typoch cvičenia, efektivita sa dosiahne pravidelným opakovaním. Kurzy Pilates budú prebiehať vždy v pondelok o 17 hod. alebo vo štvrtok o 16 hod. v priestoroch našej Telocvične. Na kvalitu prevádzaných cvikov si posvieti náš odborný dozor, diplomovaná inštruktorka Pilates Clinic Method, Veronika Hrkelová.


Ako sa hovorí, kto prv príde, ten prve melie :). Pretože individuálny prístup chceme dopriať každému z Vás, počet miest na kurze je obmedzený.


Nahlasujte sa prosím na telefónnom čísle 0948 855 201 alebo na facebookovej stránke Telocvičňa.

 

Nezodpovedali sme nejakú z Vašich otázok? Kontaktujte nás na tel. čísle

0948 855 201 alebo na facebookovej stránke Telocvičňa.

Comentários


bottom of page